Biznes 0

Plac zabaw dla dorosłych [Pomysł na biznes]

Minęło już trochę czasu odkąd antystresowe kolorowanki dla dorosłych zawitały do Polski. Warszawiacy poszli o krok dalej i planują budowę całego placu zabaw dla dorosłych. Będzie to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Może kiedyś doczekamy się w Szczecinie karuzeli i zjeżdżalni dla „dużych dzieci”?

Czym taki plac zabaw będzie się różnił od tych tradycyjnych? Właściwie tylko rozmiarami. Znajdziemy w nim leżaki, ciągi piesze, huśtawki i inne urządzenia służące zabawie.

Wszystko po to, aby dorośli zaczęli więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, odreagowali stres, na chwilę zapomnieli o zmartwieniach i oderwali się od szarej codzienności. Bo kto nie tęskni za beztroskimi latami dzieciństwa? Każdy ma czasem ochotę zrobić coś szalonego.

Realizacja projektu placu zabaw dla dorosłych w warszawskim Ursusie będzie kosztowała ponad 200 tysięcy złotych. Teren jaki zajmie to ok. 300 mkw. Prace rozpoczną się latem tego roku.

Potrzeby poczucia w sobie dziecka, rozbudzenia kreatywności i zrelaksowania się zostały zauważone na świecie już dawno. Place zabaw dla dorosłych można odwiedzić w USA, Australii, Niemczech, Holandii czy Francji. Chcielibyście, aby taki obiekt powstał w Szczecinie? Jakie miejsce byłoby najlepsze?

Zobacz też Pokój Furii – inna rozrywka dla dorosłych

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kawa alternatywnie… czyli coś innego niż latte i americano

Czas na kolejny artykuł w ramach współpracy z Columbus Coffee. W poprzednich skupiliśmy się na zaprezentowaniu marki Columbus Coffee i...

Zamknij