Biznes, Miejsca, Szczecin 0

Holiday Boat – mocny akcent na wodnej mapie Szczecina!

Szczecin nad wodą. Coraz bardziej, coraz śmielej. W ostatnim czasie pojawiła się nowa możliwość imprezowych rejsów po Odrze kameralną jednostką pływającą, która może zabrać maksymalnie 25 osób – Holiday Boat. Wieczór kawalerski, wieczór panieński, niespodzianka na urodziny (polecam!), wyjątkowa okazja.

Co może być lepszego od rejsu statkiem po Odrze w gronie przyjaciół, z widokiem na Szczecin oraz imprezą w tle.

Jeśli obserwujesz mnie w social media na Facebooku lub na Instagramie, to na pewno wiesz, że ostatnio sporo czasu spędzam nad wodą i na wodzie. Jeden z piątkowych wieczorów – wraz ze znajomymi – spędziliśmy na pokładzie Holiday Boat.

Na temat samej jednostki

Holiday Boat to katamaran (jeśli jesteście zainteresowani szczegółami technicznymi, podpytam właściciela i na pewno uzupełnimy brakujące informacje). Na jednostce do dyspozycji mamy dwa niezależne przestrzenie (które mogą zamienić się w taneczne parkiety). Przestrzeń główna (poziom 0) jest klimatyzowana, a po zsunięciu stolików, mamy naprawdę sporo miejsca do tańczenia. Z kolei na górnym pokładzie może lecieć zupełnie inna muzyka i jeśli pogoda dopisuje, to imprezy toczą się głównie tam! Jeśli chodzi o selekcję nut, to możemy zdać się na właścicieli (mają sporą kolekcję) lub przynieść własną kompilację (tzw. DJ Spotify).

Jednostka jest w stanie zabrać 25 pasażerów, przy czym organizatorzy sugerują, że największy komfort imprezy jest przy 20-22 uczestnikach. Na pokładzie przy każdym rejsie znajduje się kapitan oraz młodszy bosman oraz 2 osoby z obsługi, więc wszystko idzie całkiem sprawnie.

Gdzie można pływać? Wynajem łodzi i trasy turystyczne

Katamaran wraz z obsługą można wynająć na wyłączność na specjalną okazję (cały cennik znajdziecie TUTAJ). Można też skorzystać z gotowych tras turystycznych np. Port – rzeka Święta – Jezioro Dąbie. Holiday Boat pływa również w okolice Stoczni Szczecińskiej, czy nawet szczecińskiego betonowca (jeśli jeszcze nie widzieliście, gorąco polecam).

Fot. Kacper Skoczylas

Organizowane są również rejsy imprezowe (tutaj polecam śledzić Facebooka Holiday Boat).

Menu

W menu na pokładzie mamy wybór alkoholi i napojów bez %. Przed rejsem na życzenie uczestników, właściciele mogą sprowadzić dowolny alkohol. Jedzenie? Na pokładzie nie ma, ale możemy skorzystać z kilku opcji: zdecydować się na propozycje Holiday Boat w postaci gotowych zestawów jedzenia i picia, zamówić catering zewnętrzny (a całość ogarnie HB) albo przynieść własny prowiant.

Inne atrakcje i plany na przyszłość

Właściciele Holiday Boat dysponują na ten moment jeszcze Holiday-Czarter – ścigaczem do wynajęcia. Jednostka pomieści maksymalnie 10 osób. Można ja wynająć na godzinę, kilka godzin lub na cały dzień.

Już niebawem pojawią się dwie nowe atrakcje. Luksusowa limuzyna sprowadzona prosto z Obwodu Kaliningradzkiego (wiecie, Rosjanie lubią na bogato, więc limo pierwsza klasa). We wrześniu planowane jest otwarcie Holiday Club, nowego lokalu w centrum miasta. Wszystko będzie funkcjonować pod wspólnym brandem Holiday Szczecin.

Jak już płakać, to tylko ze szczęścia

Dla mojej narzeczonej Oli postanowiłem przygotować imprezę-niespodziankę w postaci 3-godzinnego rejsu. Wybór padł na Holiday Boat. Nadszedł ten dzień, piątkowy wieczór. Spacerujemy sobie po bulwarze, nieplanowanie wchodzimy na HB (pod pretekstem „chodź kochanie, zobaczymy, jak to wygląda w środku)… a tam z tortu wyskoczyło 25 znajomych! I płyniemy w rejs.

Holiday Boat możecie znaleźć na Facebooku lub na stronie internetowej. Warto dołączyć do społeczności, kliknij w button poniżej.

Artykuł powstał we współpracy z Holiday Boat, które jest partnerem Szczecin Blog.

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Piękny prezent na 73. urodziny Miasta Szczecina [MOST KŁODNY W AR/VR]

Trójwymiarowy Most Kłodny w prawdziwej skali w kamerze telefonu. Pixel Legend wizualizuje przyszłą Łasztownię przy użyciu rewolucyjnej technologii rozszerzonej rzeczywistości....

Zamknij