Inwestycje 0

Walczymy o głosy przy Amidze 500, flipperach i Pac-Manie – Muzeum Technologii Cyfrowych [Pomysł w ramach SBO]

Przypominasz sobie te czasy? Pochylony nad Commodore 64 wyczekujesz, aż gra się załaduje. Ten dreszczyk emocji, żeby tylko nie wyskoczył error. Masz jeszcze śrubokręt, którym nastawiałeś nieszczęsną głowicę magnetofonu, by uruchomić grę z kasety. Chcesz znów poczuć ten klimat? Razem możemy stworzyć Muzeum Technologii Cyfrowych w Szczecinie! Wystarczy tylko głos Twój i Twoich znajomych w ramach SBO.

Wizyta w Digital Museum to jak wycieczka w przeszłość wehikułem czasu. Dla tych, którzy pamiętają czasy Atari, czy Commodore będzie to świetna okazja do poczucia tego klimatu ponownie, powrotu do czasów młodości i dziecięcych wspomnień. Kiedyś posiadanie takiego sprzętu to był szacunek na dzielnicy!

Powrócić do tych wspomnień można już 3 listopada (piątek) w Bajglach Króla Jana. O 20:00 rozpocznie się Wieczór z Amigą, czyli wspólne granie w takie gry jak Street Fighter, Mortal Kombat, czy Lazarus. Zagłosuj na Muzeum w SBO, a takie wieczory będą codziennością! Wyobraź sobie tylko… wieczór z C64… turniej w Tekkena na automatach… pojedynek w SWOS..

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

ZAGŁOSUJ ONLINE W SBO

Kolejna okazja nadarzy się także w sobotę 4 listopada w Tilt – nowootwartym lokalu na Deptaku Bogusława. Oldschoolowe filppery z lat ’90tych, piwko przy stołach z grami typu Pac-Man czy nieśmiertelne Czołgi – takie atrakcje czekają na gości. Będziemy zbierać nie tylko punkty w grach, ale też głosy w SBO ;)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Jak głosować?

Muzeum Technologii Cyfrowych to pozycja nr 82 na liście ZADANIA DZIELNICOWE DUŻE ŚRÓDMIEŚCIE. Głosowanie w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim rozpoczęło się 30 października i potrwa do 12 listopada. W tym roku zagłosować będzie mógł każdy mieszkaniec miasta bez względu na wiek. Oprócz głosowania internetowego i osobistego w wybranych miejscach, pojawi się także mobilny punkt – budżetobus.

ZAGŁOSUJ ONLINE W SBO

Przydatne linki

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zabawa na serio – Little Gym Szczecin kończy 3 lata

-Co robisz w sobotę? -Idę z Izą do The Little Gym -A co to jest? Jakaś siłownia dla dzieci? Tak...

Zamknij