Szczecin 0

Szczeciński Bazar Rozmaitości po raz drugi

W niedzielę 11 czerwca w godzinach 10:00 – 18:000 w znanej postindustrialnej OFF Marinie na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego 18 odbędzie się drugi Szczeciński Bazar Rozmaitości. Jest to stosunkowo nowa inicjatywa, która łączy w sobie elementy eko, designu, sztuki i oczywiście dobrego jedzenia.

W niedzielę będzie okazja, by wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami czy piwami oraz inną żywnością sezonową. Będzie też można zakupić bezpośrednio od producentów i rolników pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery. Na podwórku przed OFF Marina staną food trucki.

Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki z gramofonu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Co jeszcze w planie na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości vol. 2?

DESIGNERSKIE RĘKODZIEŁO – kreatywność i jakość, w regionie mamy mnóstwo designerów i rękodzielników, których prace powstają z pasji,

GIEŁDA WINYLI – płyta winylowa przeżywa prawdziwy renesans,

JADŁODZIELNIA – zawsze trzeba myśleć też o tym, że warto pomóc innym,

BOOKCROSSING – bo wymiana książek, które przeczytaliśmy, daje korzyść obu stronom, a dobrze jest, gdy wszyscy zyskują.

Nocna dawka kina w OFF Marina

Wydarzeniem towarzyszącym jest pierwsza NOCNA DAWKA KINA. Na pierwszy ogień pójdzie najnowszy, rewelacyjny film kultowego belgijskiego reżysera, Felixa Van Groeningena – „BELGICA”. Wstęp kosztuje 10 zł, projekcja filmu w piątek 9 czerwca o godzinie 22:30, podwórko będzie otwarte od godziny 21:00.

„BELGICA”
Dwaj bracia rozkręcają spelunę o nazwie Belgica. Szybko udaje się im dojść na sam szczyt.

Gatunek: Muzyczny, Dramat
Produkcja: Belgia
Rok produkcji: 2016
Reżyseria: Felix Van Groeningen
Czas trwania: 121 minut

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Informatycy przejadą 1000 km aby pomóc potrzebującemu chłopcu – VII edycja wyprawy charytatywnej

Na początku czerwca odbędzie się kolejna edycja wyprawy charytatywnej „Informatycy na Rowery”, która już od ponad 5 lat odbywa się...

Zamknij