Co, gdzie, kiedy? 2

Programowanie to nie „rocket science” – zapisz się na bezpłatne warsztaty PyCode Carrots

3 dni, 30 uczestników, 10 mentorów i mnóstwo pozytywnej energii – trwają zapisy na bezpłatne warsztaty programowania – PyCode Carrots Szczecin. Podczas trzech dni uczestnicy nauczą się podstaw języka Python. Warsztaty przeznaczone są przede wszystkim dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w programowaniu.

PyCode Carrots w Szczecinie odbędą się po raz pierwszy, a na pewno nie ostatni. Chętnych jest sporo, jednak decydować będzie poziom motywacji i chęci do nauki. Naszym celem jest zachęcenie nowych osób do rozpoczęcia swojej przygody z kodowaniem. Programowanie to nie fizyka termojądrowa, ani „rocket science” :) Chcemy przekonać, że każdy może się tego nauczyć. Tak naprawdę wystarczy umiejętność logicznego, analitycznego myślenia i znajomość podstaw angielskiego. Zapisy przyjmujemy do 11 czerwca.

ZAPISZ SIĘ!

Warsztaty odbędą się w terminie 23 – 25 czerwca w Business Link Szczecin (ul. Zbożowa 4A, biurowiec Lastadia). Pod okiem doświadczonych programistów uczestnicy zostaną wprowadzeni w podstawy programowania w języku Python. Nad przebiegiem warsztatów czuwać będzie metamentorka Agata Bublewicz – organizatorka Code Carrots z Koszalina.

Jeszcze jedna, ważna wiadomość! Dzięki współpracy z firmą brightONE podczas naszych warsztatów będziecie mieli niepowtarzalną szansę wygrać 3 miesięczny płatny staż dla testerów oprogramowania. Warto się postarać!

brightONE Poland świadczy usługi w zakresie inżynierii systemów informatycznych, skoncentrowane na nowoczesnej, bezpiecznej i niezawodnej komunikacji tak ważnej w dzisiejszym świecie. Ich rozwiązania wspierają firmy w sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, telekomunikacyjnym, medycznym oraz IT. Wysokie standardy oraz branżowe normy jakości, takie jak Automotive SPICE, pozwalają im dostarczać najwyższej klasy rozwiązania.

Przygotowania do warsztatów w pełni!

Wydarzenie rozpocznie się w piątek ok. 18. Będzie to czas integracji uczestników i mentorów. W sobotę i niedzielę zacznie się intensywna nauka z przerwami na atrakcje, networking i oczywiście ciasto marchewkowe. Szykujemy liczne niespodzianki!

Zobacz wydarzenie PyCode Carrots na Facebooku

O Geek Girls Carrots
Geek Girls Carrots łączy pasjonatów nowych technologii. Spotkania i warsztaty odbywają się w wielu miastach w Polsce, a także zagranicą, m.in. w Niemczech, USA, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Japonii. Misją tej globalnej organizacji jest promowanie kobiet w IT, networking oraz samorozwój.

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie nowego Galaxy w listopadzie 2017 [zdjęcia]

Stan prac na budowie nowej części CHR Galaxy jest już mocno zaawansowany. Surowa konstrukcja budynku jest gotowa niemal w 100%...

Zamknij