Co, gdzie, kiedy? 2

Programowanie to nie „rocket science” – zapisz się na bezpłatne warsztaty PyCode Carrots

3 dni, 30 uczestników, 10 mentorów i mnóstwo pozytywnej energii – trwają zapisy na bezpłatne warsztaty programowania – PyCode Carrots Szczecin. Podczas trzech dni uczestnicy nauczą się podstaw języka Python. Warsztaty przeznaczone są przede wszystkim dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w programowaniu.

PyCode Carrots w Szczecinie odbędą się po raz pierwszy, a na pewno nie ostatni. Chętnych jest sporo, jednak decydować będzie poziom motywacji i chęci do nauki. Naszym celem jest zachęcenie nowych osób do rozpoczęcia swojej przygody z kodowaniem. Programowanie to nie fizyka termojądrowa, ani „rocket science” :) Chcemy przekonać, że każdy może się tego nauczyć. Tak naprawdę wystarczy umiejętność logicznego, analitycznego myślenia i znajomość podstaw angielskiego. Zapisy przyjmujemy do 11 czerwca.

ZAPISZ SIĘ!

Warsztaty odbędą się w terminie 23 – 25 czerwca w Business Link Szczecin (ul. Zbożowa 4A, biurowiec Lastadia). Pod okiem doświadczonych programistów uczestnicy zostaną wprowadzeni w podstawy programowania w języku Python. Nad przebiegiem warsztatów czuwać będzie metamentorka Agata Bublewicz – organizatorka Code Carrots z Koszalina.

Jeszcze jedna, ważna wiadomość! Dzięki współpracy z firmą brightONE podczas naszych warsztatów będziecie mieli niepowtarzalną szansę wygrać 3 miesięczny płatny staż dla testerów oprogramowania. Warto się postarać!

brightONE Poland świadczy usługi w zakresie inżynierii systemów informatycznych, skoncentrowane na nowoczesnej, bezpiecznej i niezawodnej komunikacji tak ważnej w dzisiejszym świecie. Ich rozwiązania wspierają firmy w sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, telekomunikacyjnym, medycznym oraz IT. Wysokie standardy oraz branżowe normy jakości, takie jak Automotive SPICE, pozwalają im dostarczać najwyższej klasy rozwiązania.

Przygotowania do warsztatów w pełni!

Wydarzenie rozpocznie się w piątek ok. 18. Będzie to czas integracji uczestników i mentorów. W sobotę i niedzielę zacznie się intensywna nauka z przerwami na atrakcje, networking i oczywiście ciasto marchewkowe. Szykujemy liczne niespodzianki!

Zobacz wydarzenie PyCode Carrots na Facebooku

O Geek Girls Carrots
Geek Girls Carrots łączy pasjonatów nowych technologii. Spotkania i warsztaty odbywają się w wielu miastach w Polsce, a także zagranicą, m.in. w Niemczech, USA, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Japonii. Misją tej globalnej organizacji jest promowanie kobiet w IT, networking oraz samorozwój.

Zobacz również inne artykuły

  • roket sajens

    programowanie to jest rocket science i ten kto twierdzi inaczej – nie ma wiedzy. uzywanie gotowych rozwiazan, albo budowanie stron www to z programowaniem nie za duzo ma wspolnego. pyton , o ktorym piszecie, jest uzywany do kodowania si. stoi za tym potezna matematyka. dowodzenie zlozonosci amortyzowanej – matematyka, poprawnosci algorytmu – matematyka. programowanie to matematyka. zatem twierdzisz autorko, ze matematyka to nie rocket science? zeby rakieta sie uniosla potrzebna jest matematyka. stad matematyka jest rocket science i wtem programowanie jest rocket science. zatem by nie nazywac odchodow zlotem, rozwaz zmiane tytulu. aha. i przestancie juz z tymi mentorami. co to za nowotwor popkultury. zamiast sluchac ich wypocin yes you can polecam sprobowac zerknac na knuta czy cormena. ot, cos co zdecydowanie jest programowaniem.

  • roket sajens

    i zeby wskazac jakim brakiem wiedzy i logicznego myslenia wykazal sie ktos, kto stwierdzil ze nie jest to fizyka termojadrowa napisze jedna ciekawostke. wnioski beda oczywiste. zadaniem niech bedzie zaprogramowanie metody monte carlo. jest to koncept opracowany przez polskiego matematyka staszka ulama podczas pracy przy projekcie manhattan. jako jeden z pierwszych uzyl matematyki, programowania do analizy zagadnien z fizyki termojadrowej. grzeszycie, no ale sztuczny fejm musi byc.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Otwarcie nowego Galaxy w listopadzie 2017 [zdjęcia]

Stan prac na budowie nowej części CHR Galaxy jest już mocno zaawansowany. Surowa konstrukcja budynku jest gotowa niemal w 100%...

Zamknij