Gastronomia/handel, Szczecin 0

Masz apetyt na zniżki? Rusza festiwal jedzenia Food Project Szczecin z QPONY

2 tygodnie najlepszych zniżek na jedzenie – rusza Food Project Szczecin. Podczas wydarzenia użytkownicy darmowej aplikacji Qpony będą mogli skorzystać z wielu rabatów do lokali gastronomicznych. Taniej zjemy m.in. w Bajglach Króla Jana, Green Wayu, czy Colorado Steakhouse. Akcja potrwa do 5 marca.

Mieliśmy już Restaurant Week i Festiwal Foodtrucków, teraz czas na Food Project. Takie inicjatywy cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego – to świetna okazja, by pójść w nowe miejsca, spróbować nieznanych smaków lub dużo taniej zjeść w swoich ulubionych lokalach.

Na chwilę obecną specjalne promocje przygotują takie szczecińskie lokale: Colorado Steakhouse, Bajgle Króla Jana, Ricoria Ristorante, El Tapatio – Restauracja Meksykańska, Zakręcona Kawiarenka, Ziemniak i Spółka, PauzaCafe, Francuzka Piekarnia, ETNO CAFÉ Szczecin Piastów oraz Etno Cafe w Galaxy Centrum, Ciepłozimno, Przerwa Szczecin i Green Way Szczecin. Obserwujcie wydarzenie na Facebooku – tam na bieżąco będziemy informować o nowych zniżkach. Stay tuned!

Wydarzenie na Facebooku

Fot: Francuzka Piekarnia na Facebooku.

Po sukcesie odniesionym podczas Miesiąca Burgerów w Poznaniu i Wrocławiu, zespół popularnej aplikacji mobilnej Qpony postanowił zorganizować Food Project Szczecin. Poprzednie, poświęcone burgerom wydarzenia, przerosły oczekiwania zarówno organizatorów, jak i firm biorących w nich udział. W burgerowniach ustawiały się kolejki osób chcących skorzystać ze zniżek. Zdarzyło się nawet, że w jednym z lokali zabrakło bułek.

Mamy nadzieję, że Food Project Szczecin przypadnie do gustu mieszkańcom i gościom odwiedzającym Szczecin, ponieważ szykujemy kolejne akcje tematyczne, podczas których nasi użytkownicy będą mogli skorzystać z rabatów do najlepszych lokali w miastach w całym kraju. Tomasz Jabłoński, założyciel aplikacji Qpony

Qpony przygotowały także serię sympatycznych, darmowych naklejek, które klienci będą mogli odbierać w lokalach biorących udział w Food Project Szczecin. Akcja potrwa od 20 lutego do 5 marca.

Przydatne linki

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tidio – jeden z najbardziej inspirujących start-upów ze Szczecina [Dołącz do zespołu]

Wyjazd do Doliny Krzemowej i wiele spotkań biznesowych jako nagroda w programie Ready to go od Business Link Poland. Brzmi...

Zamknij