Szczecin, Wydarzenia 0

Czas na trzecią edycję najbardziej inspirującego wydarzenia w Szczecinie!

Czas na trzecią edycję najbardziej inspirującego wydarzenia w Szczecinie!

Inspiration Day Show, czyli spotkanie z „inspirującymi osobami, mówcami motywacyjnymi, ekspertami i ludźmi biznesu”. Tak o wydarzeniu mówi organizator – Michał Hamera. Ta edycja będzie dla mnie wyjątkowa, bo zostałem zaproszony, by wystąpić na niej jako prelegent (kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć pełną wersję wpisu).

Najbliższa edycja odbędzie się 16 września w sobotę, w wyjątkowej, odnowionej przestrzeni Opery na Zamku. W poprzednich wydarzeniach na scenie pojawili się m.in. Jerzy Owsiak, Robert Biedroń, Piotr Bucki, Paweł Tkaczyk, Olga Kozierowska, Mateusz Kusznierewicz. A kto się pojawi w tym roku? Kojarzysz inspirujące wystąpienie z TEDx o kamperze? Wiesz, kto jest inicjatorem Szlachetnej Paczki? Te osoby pojawią się w tym roku w Operze.

Kiedy zaczynaliśmy nikt nie wierzył w nasz pomysł, twierdzili, że w Szczecinie to nie wypali. Okazało się, że to nieprawda. Szczecin wcale nie jest „tak daleko”, by tu przyjechać na spotkanie z moim zdaniem najlepszą publicznością w kraju.
Michał Hamera, pomysłodawca i organizator Inspiration Day Show.

KUP BILET na Inspiration Day Show – edycja 3

Kto wystąpi na scenie na 3. edycji?

Czeka na nas 7 inspirujących, zaskakujących wystąpień. Pojawią się:

Ks. Jacek Stryczek

Pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Wieloletni duszpasterz akademicki. Pomysłodawca Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych. Laureat licznych nagród: 1 Edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii działalność społeczna; Społecznik Roku Tygodnika Newsweek, Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK; Wyróżniony Nagrodą Gentlemana roku 2014.

W 2015 roku ks. Stryczek nakładem Wydawnictwa Literackiego wydał swoją pierwszą książkę, pt. „Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu”. Zna się miedzy innymi na biznesie, zarządzaniu, CSR, PR, HR i reklamie.


Jacek Walkiewicz

Psycholog. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”.

Psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora). Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów” na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Prywatnie żonaty (żona Monika), ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej.


Jarosław Kuźniar

Dziennikarz radiowy i telewizyjny. W pracy od szesnastego roku życia. Polskie Radio, Program Trzeci, Radio Zet, Tvn24, Tvn style, Tvn. Marki mówią same za siebie. Zmieniał je, bo szukał więcej – wiedzy i pracy. Spotkał na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas zatrzymać się i nauczyć go zawodu: Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak. Wykładowca SWPS. Trener social media i marki osobistej. Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach. Szkoleniowiec – pomaga oswajać publiczne występy przed kamerą i widownią. Praktyk, analityk. Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com. Felietonista, komentator. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego – filologia polska, specjalność dziennikarstwo.


Adam Pioch

Założyciel klubów Toastmasters w Poznaniu i w Pile. Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem, czego efektem są liczne sukcesy i osiągnięcia Poznańskich klubów Toastmasterowych oraz rozwój klubów w innych miastach. Specjalizuje się w jednym z najbardziej wymagających podręczników w Toastmasters jakim jest Storytelling. Wiąże się to z wcieleniem się w różne postaci, prezentowaniem dialogów, jak i misternym tkaniem dramaturgii opowieści. Co Adam dodatkowo okrasza dużą dawką grozy w czystej postaci. Na co dzień szkoleniowiec, trener oraz mentor wielu osób parających się pisarstwem i marketingiem internetowym. Wykłada na studiach MBA „ Wystąpienia publiczne w biznesie ” i „ Storytelling w Biznesie ”.


Angelika Chrapkiewicz – Gądek

Od 3 roku życia towarzyszy jej postępująca choroba – rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku. Nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. Ma w sobie nieprawdopodobną radość życia. Pokonała wiele ograniczeń wynikających z jej niepełnosprawności. Kobieta pełna pasji. Podróżuję po świecie, rozwija swoje hobby i zawodowo występuję jako mówca inspiracyjny.

Jako pierwsza osoba w Polsce z tym schorzeniem zdobyła uprawnienia nurkowe. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. W 2008 r. w wyprawie na najwyższy wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., w 2016 r. na najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. na Mnicha (2068 m n.p.m.) – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością. Finalistka I Wyborów Miss Polski na wózku, podróżniczka.


Marzena Rogalska

Dziennikarka telewizyjna i radiowa

Ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku. Przez wiele lat współpracowała z radiem RMF FM, następnie z Radiem Kolor. Obecnie związana z TVP2 oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. Dawniej gospodyni kultowego talk-show „Miasto kobiet” w TVN Style, przez trzy lata współprowadząca show „Kocham Cię Polsko” w TVP2.

Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama” otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską.
Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”. W zeszłym roku zadebiutowała jako pisarka, a jej „Wyprzedaż snów” odniosła znaczący sukces wydawniczy, zyskując duże grono oddanych czytelników.


Paweł Krzych, czyli ja

Szczeciński bloger i marketing manager. Tak o mnie piszą organizatorzy:

„Człowiek ze Szczecina, który mówi, że da się blogować wszędzie, a patrząc na to zdjęcie (nie jest to fotomontaż), zaczynamy mu wierzyć.

Paweł Krzych – możecie znać go z szczecinblog.pl oraz Uśmiechnij się – jesteś w Szczecinie – najpopularniejszego szczecińskiego bloga. Na co dzień zajmuje się również komunikacją marketingową w Internecie i poza nim. Właściciel agencji www.tencat.pl, współpracuje również z BKF zajmując się tam komunikacją oraz zarządzaniem projektami. Lubi zadawać pytania, które zmuszają do myślenia, obalać mity marketingowe. Współpracował i prowadził szkolenia dla m.in. Radio Szczecin, Szczeciński Inkubator Kultury, Szczecin Aloud, występował z prezentacjami na Google Internetowe Rewolucje, Social Media Czwartku, Szczecin Inspiruje. Po godzinach: podróże, urbanistyka, architektura, psychologia.”

Będę wdzięczny za polubienia mojej strony na FB

Zapowiada się również ciekawa odsłona muzyczna wydarzenia. O niepowtarzalny klimat tego dnia zadba niezwykły duet OHO!KOKO, znany z tego, że wymyka się standardowym klasyfikacjom muzycznym. Ich koncertom towarzyszy niesamowita energia, wzmocniona ciekawymi brzmieniami gitarowymi i wyjątkową barwą głosu wokalistki.

Inspiration Day Show to także okazja do poznania zakarmarków Opery na Zamku, degustowania Starki, porozmawiania o kawie (i jej wypicia) od Palarnia Kawy Korona 1912 oraz wzięcia udziału w wielu konkursach. Najtańsze bilety (a zostało ich około 50) kosztują 229 zł

KUP BILET na Inspiration Day Show – edycja 3

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Inspirująca #szczecinprasowka nr 8

Dzień dobry bardzo! Dziś w wyjątkowo dobrym humorze, ogłosiłem już zapowiadany BANG (a trudno mi było to utrzymać w tajemnicy...

Zamknij