Co, gdzie, kiedy?, Szczecin 1

Szczecin Inspiration Day po raz drugi w Szczecinie!

Po wielkim zeszłorocznym sukcesie wydarzenia Szczecin Inspiration Day Show, impreza wraca z drugą edycją, w nowym wydaniu. Prace nad tą odsłoną zaczęły się pół roku wcześniej, tak aby 24 września zaserwować uczestnikom dużą dawkę inspiracji, merytoryki oraz rozrywki. Poprzeczka jest zawieszona niezwykle wysoko patrząc na reakcje osób biorących udział w wydarzeniu w 2015 roku.

24 września w przestrzeniach Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej, a dokładnie w Sali Kongresowej pojawi się 7 zaproszonych prelegentów, który mają wiele do przekazania. Są to osoby z wieloma sukcesami na koncie, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w swoich dziedzinach.

inspiration-day-szczecin-2016

Obecnie znamy już cztery nazwiska: Szymon Hołownia, Mateusz Kusznierewicz, Beata Pawlikowska oraz Jurek Owsiak. Do odsłonięcia pozostały 3 nazwiska gości i jak zapewnia organizator – Michał Hamera – będzie równie ciekawie. Przestrzeń Sali Kongresowej US oraz najbliższe otoczenie zostanie specjalnie zaaranżowane przez partnerów wydarzenia, którzy zaoferują dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

Zobacz jak było na Inspiration Day rok temu:

Podsumowanie Inspiration Day Show #1 z 2015 roku

Prelegenci w tym roku

szymon-holownia-inspiration-day-szczecin

Szymon Hołownia

dziennikarz i publicysta.

Publicysta Tygodnika Powszechnego. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Dziennikarskiej Nagrody Ślad. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień.

Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej.

Mateusz Kusznierewicz

Żeglarski mistrz olimpijski, mistrz świata, mistrz Europy, mistrz Polski, zwycięzca ponad trzydziestu regat Pucharu Świata. Najlepszy polski Żeglarz XX wieku.

Od 1996 r. po zdobyciu złotego medalu na Igrzyskach w Atlancie Mateusz Kusznierewicz prowadzi wykłady motywacyjne i szkolenia z rozwoju osobistego. Olimpijskie laury sprawiły, że z dnia na dzień stał się rozpoznawalny. Ludzi interesowało, w jaki sposób kieruje swoją karierą, szukali recepty na sukces.

Dzisiaj dzieli się również doświadczeniami, które wyniósł ze sportu i stosuje w biznesie.
Każde z przeprowadzonych szkoleń jest inne, skrojone na miarę konkretnego klienta lub firmy i potrzeb jej pracowników. Tematyka dotyczy takich zagadnień jak: motywacja, komunikacja, partnerstwo i współpraca, przywództwo, wykorzystanie doświadczeń ze sportu w biznesie i rozwój osobisty. Mateusz przeprowadził już ponad 350 szkoleń i wciąż doskonali swoje prelekcje.

mateusz-kusznierewicz-inspiration-day-szczecin
beata-pawlikowska-inspiration-day-szczecin

Beata Pawlikowska

Autorka bestselerowych książek, dziennikarka, fotografka, najbardziej znana polska podróżniczka. Pracowała m.in. w Radiu Koszalin, Radiowej Jedynce, Trójce, Radiu Kolor oraz Radiu Zet. Dzięki najbardziej znanej audycji „Świat według Blondynki” została nominowana do nagrody Grand Press. Beata Pawlikowska wydała wiele książek na temat swoich podróży, m.in. „Blondynka w dżungli”, „Blondynka na Kubie”, „Blondynka na czarnym lądzie”, „Blondynka w Meksyku” itp. Pisuje również felietony.

Jurek Owsiak

Człowiek – Orkiestra. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny. Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. A marka WOŚP, według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset ™ Valuator, jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

jurek-owsiak-inspiration-day-szczecin

Gdzie można kupić bilety?

Bilety na Inspiration Day Szczecin 2016 dostępne są na stronie internetowej szczecininspiruje.com w trzech pakietach: Gold, Platinium oraz VIP. Ceny biletów zaczynają się od 199 zł, natomiast jak zapowiada organizator ceny mają wzrosnąć od 1 września.

Kup bilety na Inspiration Day Szczecin 2016

Autorem zdjęcia na początku wpisu jest Igor Kohutnicki

Zobacz również inne artykuły

  • JaRu

    ..od 199zł? Czy ja żyję w innym świecie? Kurka za co???

Przeczytaj poprzedni wpis:
W końcu Szczecin doczekał się tramwaju wodnego z regularnymi rejsami!

Z regularnymi rejsami na trasie Bulwar Piastowski (przy Moście Długim) – Port Jachtowy na Wyspie Grodzkiej rusza Centrum Motorowodne. Pozwoli...

Zamknij