Co, gdzie, kiedy? 0

Świąteczny Jarmark w Starej Rzeźni

Niezwykła atmosfera zagości w Starej Rzeźni już w ten weekend. Na Świątecznym Jarmarku, w magicznym nastroju koncertów na żywo, będzie można spróbować zdrowych słodkości, a także odwiedzić stoiska z wyjątkowymi ozdobami świątecznymi, autorską biżuterią, dekoracjami do domu, czy zabawkami dla dzieci. Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze oraz dary dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Jarmark odbędzie się w budynku Starej Rzeźni, w obrębie holu, Kubryku Literackiego, Galerii Szczecińskiej i Sali Iluzjon. W sobotę i niedzielę (17-18 grudnia) otwarty będzie on dla wszystkich w godzinach 11.00 – 20.00. Odwiedzającym czas umilać będzie muzyka na żywo, w tym utwory świąteczne i kolędy.

Wydarzenie na Facebooku

Na świątecznych stoiskach znajdą się m. in. ręcznie wykonywane akcesoria dla dzieci (zabawki, odzież, ozdoby), autorska biżuteria, ceramika artystyczna, ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne (bombki, stroiki, ozdoby choinkowe), piękne zaprojektowane i ręcznie wykonywane ozdoby ze sklejki brzozowej, upominki z masy solnej i gipsu, ozdoby z naturalnego igliwia, ręcznie szyte przytulanki, malowane szklane bombki, ręcznie wykonywane torebki, torby i akcesoria wytworzone z materiałów odzyskanych (twórczy recykling).

Oprócz tego znajdziemy też akcesoria kuchenne – naturalne deski do krojenia i serwowania, a także świąteczne smakołyki: pierniki, ciasta, ciasteczka, bezy (również wyroby bezglutenowe i bezmleczne), miody pitne oraz naturalne, kawy palone w tradycyjnych piecach bębnowych.

Warto także w tej świątecznej atmosferze pamiętać o potrzebujących. W czasie jarmarku będą zbierane pieniądze i dary (artykuły higieniczne i środki czystości) dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

jarmark-swia%cc%a8teczny-stara-rzeznia-17-18-12-2016

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bo warto robić rzeczy wielkie. Spowiedź twórcy Escape Roomów w Szczecinie

Działania Marcina Banasiaka, twórcy Escape Roomów, śledzę od początku. Dbałość o szczegóły, ambitne projekty m.in. pierwszy podwodny escape room na...

Zamknij