Szczecin, Wydarzenia 0

Po raz czwarty #robimydobro W grudniu po południu!

To już czwarta edycja Blogowigilii, czyli spotkania branży marketingowej, IT i osób aktywnie działających w życiu społecznym. Corocznym spotkaniom towarzyszy akcja charytatywna. W tym roku będziemy pomagać małemu Mikołajowi, który urodził się z połową serduszka.

W tym roku spotykamy się 20 grudnia (wtorek) o godzinie 18:00 w Rotundzie Północnej. Wstęp wolny, po wcześniejszej rejestracji – szczegóły na wydarzeniu FB.

Na Blogowigilii obecni są blogerzy i vlogerzy, lecz znaczną część stanowią ludzie mediów, osoby związane z IT, marketingiem, startupami, biznesem, kulturą i działaniami społecznymi. Spotykamy się, by w luźnej atmosferze podsumować kończący się rok, porozmawiać o planach na kolejne 12 miesięcy, ale co najważniejsze również pomóc tym, którzy tego potrzebują. W zeszłym roku udało się zebrać 3726,33 zł zł dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

blogowigilia-blog-szczecin

Świąteczny czas to dobra okazja, aby pomyśleć o innych. Nie wszyscy mogą w radosnej atmosferze przygotowywać się do świąt, rozglądać za prezentami dla swoich bliskich, odwiedzać bożonarodzeniowe jarmarki, czy piec i dekorować wspólnie pierniczki.

Rodzice niespełna półrocznego Mikołaja muszą zebrać ponad 170 tysięcy zł dla swojego synka, który ma za sobą już dwie operacje serca, a potrzeba mu jeszcze jednej, by normalnie funkcjonować. By żyć.

Jak możesz pomóc?

Na wydarzeniu na Facebooku odbędą się licytacje przedmiotów przekazanych od sponsorów, natomiast podczas spotkania 20 grudnia będzie można wrzucić datki do specjalnie przygotowanej puszki. Można też zrobić przelew na dowolną kwotę:

Fundacja „Dbam o Zdrowie”
03-046 Warszawa
ul. Kupiecka 11
91 1050 0086 1000 0023 2186 3413
ING Bank Śląski S.A.
z dopiskiem „Darowizna na leczenie Mikołaja Sokołowskiego”

(Jeśli robisz przelew, daj znać na maila pawelkrzych (małpka) gmail.com o wpłacie, będziemy wiedzieć ile dokładnie zebraliśmy z akcji Blogowigilia.)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Co nas czeka „W grudniu po południu”?

Blogowiglia odbędzie się 20 grudnia (wtorek) o godzinie 18:00 w Rotundzie Północnej na Wałach Chrobrego.

Wieczór uatrakcyjni koncert Sylwestra Ostrowskiego, Jony Ardyn (uczestniczki Must Be the Music) i Michała Wróblewskiego. To trio zagra krótki set muzyczny. Pojawi się również teatr improwizacji – Grupa Pod Pretekstem.

rotunda-polnocna-szczecin

Przez cały czas trwania imprezy otwarty będzie bar. Jedna atrakcja gastronomiczna zapowiada się szczególnie ciekawie. Będzie można się napić kawy z własnym zdjęciem wydrukowanym na piance przez SelfieCoffee.

Dla miłośników podróży w czasie będziemy mieli automat do gier (jak na salonie gier. Kto pamięta Cadillaki i Dinozaury?).

Zobacz fotorelację z zeszłorocznej Blogowigilii

Sylwester Ostrowski wraz z uczestniczką Must Be the Music - Joną Ardyn.

Sylwester Ostrowski wraz z uczestniczką Must Be the Music – Joną Ardyn.

Kawa z własnym zdjęciem od SelfieCoffee.

Kawa z własnym zdjęciem od SelfieCoffee.

Całości wydarzenia dopełni świąteczny poczęstunek, napoje i miła atmosfera sprzyjająca wzajemnej integracji. Catering zapewnia nowa marka na gastronomicznej mapie Szczecina – Co Nie Co.

Przydatne linki

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Świąteczny Jarmark w Starej Rzeźni

Niezwykła atmosfera zagości w Starej Rzeźni już w ten weekend. Na Świątecznym Jarmarku, w magicznym nastroju koncertów na żywo, będzie...

Zamknij