Inwestycje, Szczecin 3

Domy nad Rzeką, czyli inwestycja z pięknymi widokami

Inwestycje w nieruchomości są nadal jedną z najpopularniejszych form lokowania kapitału. Czy to działki, domy, lokale komercyjne. Często szukamy idealnej nieruchomości, swojego wymarzonego miejsca. Miejsca, które będzie bezpieczne, wraz z pełną infrastrukturą techniczną, w odpowiedniej cenie, w dobrej lokalizacji oraz znajdujące się w pięknym otoczeniu.

wpis-3

Domy i Działki nad Rzeką, to nowoczesny kompleks architektoniczny, stworzony z myślą o ludziach kontemplujących każdą chwilę. Domy nad Rzeką, to jedyne czterorodzinne posesje w Szczecinie, które zostały zlokalizowane tak blisko rzeki. Położone są one w pobliżu Odry Zachodniej. Teren przeznaczony jest na zabudowę mieszkalną jedno- i wielorodzinną. Dosłownie 200 metrów dzieli mieszkańców osiedla od najbliższego węzła komunikacyjnego, łączącego z Centrum Szczecina.

wpis-2

Zobacz szczegóły na stronie domynadrzeka.com

Blisko natury

Domy nad Rzeką położone są w pobliżu otuliny Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry, który jest objęty programem Natura 2000. W skład Parku wchodzą atrakcyjne pod względem turystycznym oraz rekreacyjnym Rezerwat Kanał Kwiatowy i Rezerwat Kurowskie Błota z licznymi starorzeczami i torfowiskami.

Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu wodnego, w tym kajaków, którymi zwiedzanie terenu Parku Krajobrazowego może okazać się niesamowitą przygodą dla całej rodziny.

Otoczenie natury daje ogromne możliwości, nie tylko w związku z relaksem, ale również aktywnym wypoczynkiem. W Dolinie Dolnej Odry można skorzystać z wypożyczalni kajaków. Natomiast rowerzyści z powodzeniem mogą korzystać z ciekawego Szlaku Orła Bielika, który prowadzi do Ustowa, łącząc się z niemieckimi ścieżkami rowerowymi.

wpis-3

Cena inwestycji

Domy nad Rzeką dostępne są od 3499 zł za m2 za stan deweloperski z pełną infrastrukturą techniczną. W skład infrastruktury wchodzi: woda, gaz, centralne ogrzewanie, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna oraz kanalizacja deszczowa. W cenę wliczony jest garaż o powierzchni około 25 m2.

Nowoczesne budynki

Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby Domy nad Rzeką spełniały standardy nowoczesnej architektury. Naturalne światło do środka będzie wpadać z dużych okien oraz drzwi tarasowych. Jednocześnie już z wnętrza domu można podziwiać nadodrzańskie pejzaże.

Mieszkania z I etapu zostały wyposażone w drewniane schody dywanowe, które dla lokali II etapu wykonywane są opcjonalnie. W ten sposób uzyskano niezwykłą harmonię, przy wykorzystaniu szlachetnego materiału, zapewniając bezpieczne użytkowanie.

Zobacz szczegóły na stronie domynadrzeka.com

Mieszkania są wyjątkowo wyciszone, pozbawione spękań. To wszystko za sprawą specjalnej technologii wylewania stropów w formie niezależnie konstrukcyjnie płyty. Dodatkowo nowoczesne budownictwo pozwala na swobodne kształtowanie przestrzeni.

wpis-4

Zdjęcia z realizacji etapu I

Zdjęcia z realizacji etapu I

Obecnie rozpoczęto realizację II etapu inwestycji – domy jednorodzinne w kameralnej zabudowie szeregowej.

wpis-6-wiz.-et-2

domy-nad-rzeka-wizualizacje-szczecin

Polub Domy nad Rzeką na Facebooku

Artykuł powstał we współpracy z Domy nad rzeką, które jest partnerem Szczecin Blog.

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fabryka Szczecińska i jej studnia

Fabryka Szczecińska na Deptaku Bogusława. lokal dobrze wpisał się już w gastronomiczną mapę Szczecina. Jest to miejsce kojarzone nie tylko...

Zamknij