Co, gdzie, kiedy?, Szczecin 0

Co mają wspólnego: tort, marchewki i nowe technologie?

To już 4 lata odkąd “Karotki” zawitały do Szczecina! Już 27 października, o godzinie 18:00 szczecińskie Geek Girls Carrots będą świętować czwarte urodziny swojej działalności w Pub Exp & Games Room przy ul. Mariackiej 26. Na spotkaniu dowiecie się między innymi jak budować wizerunek w mediach społecznościowych oraz jak kobiety odnajdują się w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Zapisz się na wydarzenie (bezpłatna rejestracja)

Z tej okazji okazji Daria Matyszewska i Aleksandra Misiura – organizatorki wydarzenia – urządzają urodzinowe spotkanie, na które zapraszają pasjonatki i pasjonatów nowych technologii!

geek-girls-carrots-szczecin-exp

Agenda urodzinowego spotkania

18:00 – Słowem wstępu – Daria Matyszewska & Aleksandra Misiura
18:10-18:30 – Izabela Sękowska z Brand24.pl
„True Story, Sis: Rola social media w kreowaniu wizerunku (na przykładzie równych babek)”
18:30-18:50 – Przerwa na ciacho ;)
18:50-19:10 – Katarzyna Pura z Tabletowo.pl
„Kobieta-lider na czele męskiego zespołu, czyli jak kobieta odnajduje się w typowo męskim świecie”
19:10 – 19:30 – Przerwa
19:30-19:50 – Bartosz Kolasiński „Man in the middle w sieciach bezprzewodowych”
19:50– Podsumowanie & Party!

exp-ggc-szczecin

Zapisz się na wydarzenie (bezpłatna rejestracja)

O prelegentach

Pierwszym gościem będzie Izabela Sękowska – Marketplace Manager w Brand24, firmie dostarczającej narzędzie do monitoringu Internetu, gdzie zajmuje się jego promocją na zagranicznym rynku online. Prywatnie światoholiczka, łącząca miłość do ekologii z fascynacją nowymi technologiami.

izabela-sekowska-szczecin-brand24

Drugą prelegentką będzie Katarzyna Pura – założycielka i naczelna serwisu Tabletowo.pl. Kasia to szalona dziewczyna interesująca się wszystkim, co nowoczesne (elektronika) i szybkie (samochody), z poczuciem humoru i trochę wariackim podejściem do życia. Uczynna i pełna energii. Maniaczka sportu, gadżetów, gór i średniowiecznych zamków. Mimo stosunkowo młodego wieku może wiele powiedzieć o rozwijaniu biznesu w internecie i życiu w, wydawać by się mogło, typowo “męskim”, technologicznym świecie.

katarzyna-pura-tabletowo

Trzecią prezentację przedstawi Bartosz Kolasiński. Bartek jest właścicielem firmy Crabby zajmującej się wytwarzaniem aplikacji internetowych wysokiej jakości. Interesuje się bezpieczeństwem informacji, socjotechniką i zagadkami logicznymi. Temat, który zaprezentuje to „Man in the middle w sieciach bezprzewodowych” – opowie co zrobić, żeby bez dodatkowych umiejętności podnieść bezpieczeństwo komunikacji i transmisji danych przez Internet, w szczególności łącząc się z niezaufanymi sieciami WiFi.

bartosz-kolasinski-szczecin

Networking ;)

Networking ;)

GGC wspierają

Mobica to ludzie, których pasją są najnowsze technologie.

Tworzymy rozwiązania dla najlepszych w swojej dziedzinie: światowych koncernów i lokalnych liderów. Programujemy i projektujemy dla branży motoryzacyjnej, finansowej, aplikacji mobilnych, telewizyjnej, a także półprzewodnikowej, lotniczej i morskiej. Obecnie ponad 1000 osób rozwija u nas swoje pasje, w 9 biurach, rozlokowanych w Polsce, USA i Meksyku. Odwiedź naszą stronę www.mobica.com

mobica-logo

Lemon Demon – Firma, która stała się rozpoznawalna nie tylko w swojej branży, ale również na rynku lokalnym, świętuje w tym roku dziesiątą rocznicę istnienia. Lemon Demon zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla branży gier hazadrowych oraz Fintech. Firma dostarcza rozwiązania umożliwiające efektywną pracę i rozwój zespołów zajmujących się pozyskiwaniem klienta, sprzedażą oraz wsparciem technicznym. Marka stała się istotną częścią społeczności lokalnej dzięki aktywnemu wspieraniu wydarzeń związanych z rozwojem technologii. Szczeciński PHP Meetup oraz meet.js Szczecin zostały założone właśnie przez członków zespołu Lemon Demon.

logo_lemondemon2

Qualiacaffe to szczecińska firma zajmująca się kawą w szerokim wydaniu. Od 15 lat zaopatrują i szkolą lokalną gastronomię, dostarczając najwyższej jakości kawę i herbatę na teren całego województwa. Qualia wkrótce odpala lifestylową kawiarnie na ul.Struga 15, z piecem do własnego wypału. Od kilku miesięcy działa również sklep internetowy www.qualiashop.pl z bogatym wyborem kaw, herbat i akcesoriów.

Kawa którą wypijemy na GGC to Projekt B – mieszanka arabik z Brazylii, Kolumbii i Hondurasu o wyczuwalnych nutach gorzkiej czekolady, orzecha włoskiego i karmelu.

qualia-szczecin-logo

Fabryka Lodów, jedna z najpopularniejszych miejsc z lodami w Szczecinie. Niesłabnącym powodzeniem cieszą się ich słone maski np. słone masło orzechowe lub słony migdał. W menu duża gama lodowych propozycji: od sorbetów, poprzez lody tradycyjne, jak smak waniliowy, czy śmietankowy, aż do mocno wyszukanych propozycji, jak lody z bez z owocami leśnymi. Poznajcie ich, ul. Śląska 4.

copy-fabryka_lodow_jpg-kopia

O Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots łączy pasjonatów nowych technologii w wielu miastach w Polsce, a także zagranicą. Misją tej globalnej organizacji jest promowanie kobiet w IT, networking oraz samorozwój. Technologie rozumiane są tu bardzo szeroko – social media, grafika, e-commerce, hardware, software, wykorzystywanie programowania, czy Internet jako medium. Spotkania Geek Girls Carrots są okazją do zaczerpnięcia inspiracji od osób, które mogą się podzielić swoimi doświadczeniami, podpowiedzą jaką wybrać ścieżkę, by osiągnąć swój cel.

Zapisz się na wydarzenie (bezpłatna rejestracja)

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
19 inspirujących cytatów z 24. Social Media Czwartku w Szczecinie

Zdjęcia są autorstwa Oskara Błaszkowskiego.

Zamknij