Co, gdzie, kiedy?, Szczecin 0

Charytatywna Wigilia Izbowa w Operze na Zamku

Północna Izba Gospodarcza zaprasza na 19-stą finałową galę akcji charytatywnej Wigilia Izbowa 2016. Tegoroczna edycja odbędzie się 19 grudnia w Operze na Zamku. Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji, które zapewni autorski scenariusz przygotowany przez pracowników Północnej Izby Gospodarczej. Gwiazdą wieczoru będzie Magda Steczkowska.

Wigilia Izbowa to nie tylko okazja do spotkania się w doborowym towarzystwie i spędzenia świetnego wieczoru – to przede wszystkim akcja charytatywna. Wspólnie z Przedsiębiorcami Północna Izba Gospodarcza stara się spełniać marzenia wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku oraz Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Stargardzie.

O czym marzą dzieci? Wszyscy jesteśmy to w stanie sobie wyobrazić, a konkretna lista dostępna jest na stronie. Same ośrodki również mają swoje potrzeby: koce, prześcieradła, czy sprzęt rehabilitacyjny – najprostsze przedmioty, bez których trudno funkcjonować.

Sprawdź listę marzeń

Przedsiębiorcy mają ogromne serce, udało się spełnić niemalże wszystkie marzenia. Niewielkim nakładem możemy dać im mnóstwo radości, a ich uśmiech jest najpiękniejszą nagrodą, jaką można w zamian otrzymać.

Jak jeszcze można pomóc? Przekazując darowiznę na rzecz Wigilii Izbowej, a pracownicy Północnej Izby Gospodarczej nabędą prezenty w Waszym imieniu. Darowizny na rzecz akcji można dokonywać na poniższe konto:

PKO Bank Polski S.A. 61 1020 4795 0000 9202 0140 4250
Północna Izba Gospodarcza Media Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 86 70-482 Szczecin
Tytułem: Darowizna na rzecz Wigilii Izbowej 2016

Jednak rzeczowe prezenty to nie wszystko, co Północna Izba Gospodarcza robi w ramach akcji charytatywnej. Tradycją stało się, że w Mikołajki dzieciom organizowany jest dzień pełen atrakcji. W tym roku był to wyjazd do Tropical-Island. Chyba nie trzeba nikomu mówić, jak wiele radości dzieci miały z tej wycieczki.

Zobacz relację z wyjazdu

Dla członków Północnej Izby Gospodarczej udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa należy przesłać na adres e-mail: spotkania@izba.info

wigilia_izbowa_zaproszenie_graf-1

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Po raz czwarty #robimydobro W grudniu po południu!

To już czwarta edycja Blogowigilii, czyli spotkania branży marketingowej, IT i osób aktywnie działających w życiu społecznym. Corocznym spotkaniom towarzyszy...

Zamknij