Miejsca 0

Akcja JJ English i VR Gamer – wygraj bilety do salonu wirtualnej rzeczywistości

Czy kiedykolwiek chciałeś zmierzyć się z wirtualną rzeczywistością? Gry w takim formacie to najnowszy trend w branży rozrywkowej. Już niedługo będziesz miał szansę się z nim zapoznać! Dwa lokalne startupy – Centrum Gamingu Virtual Gamer oraz platforma e-learningowa JJ English – podjęły ze sobą współpracę organizując rozgrywkę, w której uczestnicy będą mieli szansę wygrania biletów do salonu VR.

John Nickels – założyciel JJ English – zapytany o swoje doświadczenia z wirtualną rzeczywistością, odpowiada następująco:

Usłyszałem o tym zeszłej jesieni, gdy poznałem Łukasza na Jasnych Błoniach grając we frisbee. Opowiedział mi szczegółowo czym się zajmuje i zrobiło to na mnie duże wrażenie. Zdecydowaliśmy zatem odwiedzić jego studio całą ekipą i wypróbować wirtualną rzeczywistość. To było naprawdę niesamowite przeżycie!John Nickels

Dzięki specjalnym okularom i słuchawkom, gracze mogą całkowicie zagłębić się w środowisko gry. Każdy ruch głowy sprawia, że widzą wszelkie elementy otoczenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

To coś więcej niż 3D – to kompletne zanurzenie. Na rozgrzewkę spróbowaliśmy przejażdżki rollercoasterem. Dosłownie miałam wrażenie, jakbym była na prawdziwym rollercoasterze – czułam motyle w brzuchu. To było niewiarygodne! W kolejnej grze musiałam bujać się na drzewach i próbować katapultować się do szczytu gór. Naprawdę wydawało mi się, że jestem na bungee, niesamowite uczucie.Dagmara z JJ English

Co zrobić, aby wygrać bilety do VR Gamer? Wystarczy ukończyć przynajmniej jedną grę w aplikacji JJ English. Jest to aplikacja służąca do nauki słownictwa skierowana do użytkowników na każdym poziomie – od zupełnie początkujących do zaawansowanych, posługujących się specjalistycznym zakresem słów. Każdy zatem znajdzie w niej coś dla siebie.

Sprawdź aplikację JJ English i weź udział w konkursie

Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach:

  • lucky winners (wystarczy sam udział),
  • najszybsi gracze (najlepszy czas ukończenia gry),
  • najbardziej pracowici gracze (najwięcej ukończonych gier)

Konkurs rozpoczyna się 20 marca i przewidziane są trzy indywidualne dni rozgrywek. Szans na wygraną jest ponad 30, więc to wspaniała okazja dla tych, którzy chcą podszkolić swój angielski i przy okazji zdobyć super nagrodę.

1. Wystarczy założyć konto w aplikacji.
2. Skomentować ten wpis

oculus-rift-szczecin

Konkurs dedykowany jest szczecinianom, ale oczywiście do zabawy zaproszone są również osoby z innych miast, które w przypadku wygranej mogą podzielić się nią z tutejszym przyjacielem lub zdecydować się na odwiedzenie Szczecina.

Sprawdź aplikację JJ English i weź udział w konkursie

Centrum Gamingu VR Gamer znajduje się w Szczecinie przy ulicy Więckowskiego 6/U1.

Przydatne linki

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Herszt ze Szczecina – Restauracja Harnaś

Harnaś Ma już 8 lat (powstał w 2009 roku). Aż wierzyć się nie chce, że odwiedzamy go dopiero teraz. Odwiedzamy...

Zamknij