Archiwum 0

To oni zainspirują Szczecin – 8 energetycznych wystąpień!

3 października (sobota) przestrzenie budynku Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza wypełnią się inspiracją. Po raz pierwszy w w naszym mieście odbędzie się Inspiration Day Show, czyli całodzienne wydarzenie, podczas którego na scenie pojawią się osoby znane ze świata biznesu oraz mediów. Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 9:00 – 19:00.

Na scenie filharmonii pojawi się ośmiu prelegentów: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Mateusz Grzesiak, Grzegorz Turniak, Olga Kozierowska, Jakub Porada, Paweł Tkaczyk oraz Jacek Rozenek. Będzie to największe wydarzenie tego typu na Pomorzu Zachodnim. IDS 2015 został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz otrzymał Mecenat Miasta Szczecina.

To będzie bardzo inspirujący dzień

Motywacja biznesowa i inspiracja – tego na pewno nie zabraknie podczas wydarzenia Inspiration Day Show #1. To będzie dzień niezwykłych spotkań z osobami, które są ekspertami w swoich dziedzinach, w których funkcjonują od wielu lat. Publiczność czeka ponad 9 godzin wyjątkowych wystąpień. Jednym z prelegentów jest najpopularniejszy coach w kraju – Mateusz Grzesiak. Prowadzi on swoje szkolenia w Polsce i zagranicą. Warto podkreślić fakt, że Mateusz Grzesiak po raz pierwszy wystąpi na w naszym mieście na otwartym wydarzeniu.

Nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. No może jeden – ciężka praca. Celem tego wydarzenia nie jest przekazywanie przepisów na sukces, lecz pokazywanie dróg dochodzenia do własnego szczęścia, skuteczności w pracy, rozwój umiejętności miękkich
mówi Konrad Dembczyński, współorganizator wydarzenia

filharmonia-szczecinska-szczecin-2

Wszelkie aktualności nt. wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.dzieninspiracji.szczecin.pl – tam też można kupić bilety na to wydarzenie.

Kto wystąpi 3 października?

Na scenie filharmonii im. Mieczysława Karłowicza pojawi się osiem znanych osobistości. Kojarzymy je ze świata biznesu oraz mediów.

Warto zwrócić uwagę, że każdy z prelegentów jest ekspertem w swojej dziedzinie – Mateusz Grzesiak w motywacji, Grzegorz Turniak w networkingu, czy Paweł Tkaczyk w nowoczesnym brandingu i budowaniu marki
dodaje Marcin Przeworski, współorganizator IDS 2015

Marcin Prokop znany jest właśnie z ekranu telewizyjnego. Laureat nagrody Wiktor w 2013 roku. Kojarzymy go z różnych programów typu talent show, z audycji śniadaniowych, natomiast warto tu wspomnieć o innych jego sukcesach. Marcin ma ogromne doświadczenie jako dziennikarz. Pracował jako redaktor naczelnych takich tytułów jak „Machina”, „Przekrój” oraz „Film”. Lubi też pisać, jest autorem książek, których łączny nakład przekracza ćwierć miliona.

Dorota Wellman – dziennikarka, prezenterka, producentka programów telewizyjnych i radiowych. Uwielbia gotować. Kobieta o wielkim sercu, całe wynagrodzenie za udział w ostatniej kampanii reklamowej jednej z sieci dyskontowej przekazała na cele dobroczynne. Blisko 300 tys. zł przekazała na fundacje i hospicja, by pomóc chorym dzieciom. Ma olbrzymie doświadczenie w świecie mediów. Na przestrzeni lat zdobyła wiele nagród m.in. Wiktora w kategorii ‚prezenter telewizyjny’.

Grzegorz Turniak to z kolei ekspert w budowaniu relacji. Jeśli mówimy słowo „networking” od razu do głowy przychodzi nam jego postać. Jest specjalistą w zakresie zarządzania talentami, budowaniem sieci kontaktów i zarządzania relacjami. Według niego kluczem do prowadzenia biznesu jest budowanie relacji z innymi – bo przecież łatwiej się robi interesy z osobami, które już znamy.

Zobacz wszystkie szczegóły na temat wydarzenia

Mateusz Grzesiak to specjalizuje się w motywacji, komunikacji oraz praktycznej psychologii. Swoimi szkoleniami, wykładami, warsztatami dociera do wielu tysięcy osób na całym świecie. Zna 5 różnych języków, którymi się biegle posługuje, więc granice krajów nie stanowią dla niego problemu. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi (firmy, organizacje korporacje). Jego wystąpienia cechują się niezwykłym poziomem energetycznym. Mateusz na scenie daje z siebie wszystko.

Mateusz Grzesiak, foto: Krzysztof Kuczyk

Mateusz Grzesiak, foto: Krzysztof Kuczyk

Olga Kozierowska to bizneswoman, dziennikarka i trener biznesu. Najbardziej może się kojarzyć z „Sukcesem pisanym szminką” – prężną organizacją, portalem internetowym oraz autorską audycją w Chilli Zet. W swoich działaniach organizacja ta koncentruje się na wspieraniu przedsiębiorczych kobiet. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pod tytułem Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: „Women of Consequence 2013”, „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat.

Paweł Tkaczyk to z kolei ekspert od „opowiadania historii”. Brzmi może banalnie, ale jest to niezwykle ważne w nowoczesnym marketingu. Tym właśnie powinna się charakteryzować dobra marka. Specjalizuje się również w psychologii klienta i w nowych dziedzinach marketingu. Bardzo często podkreśla fakt, że czasami wystarczy iskra do podjęcia działania i osiągnięcia celu.

Na pewno wiele osób kojarzy autora słów „Szczecin jest jak Joan Collins. Zawsze ma klasę”. To Jakub Porada – dziennikarz, który w tym zawodzie jest od 23 lat. Pasjonat podróży małych i dużych, zachęca do nich na spotkaniach motywacyjnych. Uważa, że warto w nie ruszać w każdym wieku i niezależnie od grubości portfela. W swojej relacji o Szczecinie odwiedził Muzeum Techniki i Komunikacji, najstarsze kino świata – kino Pionier, a także popłynął w rejs po Odrze wraz z prezydentem miasta, Piotrem Krzystkiem. Dzień Inspiracji będzie doskonałą okazją do zwiedzenia Filharmonii Szczecińskiej, określanej mianem najpiękniejszego budynku w Europie.

Przeczytaj wywiad z Jakubem Poradą – o dziennikarstwie, podróżach i Szczecinie

Jacek Rozenek jest znany głównie z obszaru aktorstwa. Zajmuje się również coachingiem, dubbingiem i prowadzeniem szkoleń. Ma drugi stopień instruktora Wschodnich Sztuk Walki. Przez wielu nazywany trenerem nowej generacji. Jego szkolenia dotyczą technik komunikacji, rozwoju osobistego, budowania wizerunku w biznesie oraz kierowania zespołem projektowym.

Wystąpienia prelegentów to nie koniec atrakcji

3 października wydarzenia odbywać się będą nie tylko na scenie Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza. Również cała przestrzeń obiektu zostanie zagospodarowana przez partnerów i sponsorów wydarzenia. Szykują oni wyjątkowe strefy, w których będzie można spędzić czas między wystąpieniami prelegentów. Z dnia na dzień pula partnerów i sponsorów wydarzenia powiększa się.

W ten dzień swój finał będzie miało wydarzenie organizowane przez Business Link Szczecin. Będzie to gala Business Mixer, podczas której trzy młode firmy będą mogły się zaprezentować przed tak dużą publicznością, a najlepsza z nich wygra dwutygodniowy wyjazd do Doliny Krzemowej celem rozwinięcia swojego biznesu, pozyskania partnerów.

gala-business-link-mixer

Gala Business Mixer Szczecin – dołącz do wydarzenia

Organizatorzy chcą, by Inspiration Day Show obalił niejeden mit krążący o tego typu imprezach. Są ludzie, którzy uważają, że takie spotkania to oszustwo, manipulacja i stek bzdur. Na Dniu Inspiracji nikt nie będzie chodzić po rozżarzonych węglach, ani krzyczeć „jestem zwycięzcą”. Chodzi o to, by przekazać ludziom iskrę do działania, odrobinę motywacji do osiągania własnych celów.

Wydarzenie będzie dostępne dla osób niepełnosprawnych – dla nich przygotowano specjalne udogodnienia
Przestrzenie filharmonii są dostosowane dla osób, które poruszają się na wózkach inwalidzkich – są windy oraz podjazdy.

Dodatkowo spotkanie będzie tłumaczone na język migowy, więc osoby mające problem ze słuchem również będą mogły w nim uczestniczyć.
tłumaczy Michał Hamera, współorganizator

Bilety na Inspiration Day Show dostępne są na stronie www.dzieninspiracji.szczecin.pl Warto też obserwować profile wydarzenia na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie – tam też znajdziemy najnowsze informacje i dowiemy się więcej o samym wydarzeniu, prelegentach i wszystkich atrakcjach towarzyszących.

Organizatorzy - od lewej - Marcin Przeworski, Michał Hamera oraz Konrad Dembczyński

Organizatorzy – od lewej – Marcin Przeworski, Michał Hamera oraz Konrad Dembczyński

Funkcjonują tam tematy networkingowe, gdzie jeszcze przed wydarzeniem możemy poznać innych uczestników i nawiązać z nimi kontakt. W poszczególnych wątkach można zadawać pytania prelegentom, organizowane są konkursy, w których do wygrania są książki autorstwa prelegentów z ich podpisami.

Zobacz wszystkie szczegóły na temat wydarzenia

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Chcesz tańsze bilety na Inspiration Day Show? [KONKURS]

  W ramach współpracy z Inspiration Day Show zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 40%...

Zamknij