Biznes 4

Personal shopper. Ktoś więcej, niż stylista

Wpis powstał w ramach komercyjnej współpracy z fabrykastylu.eu, która jest partnerem Szczecin Blog.

Założę się, że wiele osób nie wiedziało, że istnieje taki zawód jak personal shopper do momentu otworzenia tego artykułu. Prędzej słyszałeś o usługach, które oferowane są przez typowych stylistów. Personal shopper to nawet ktoś więcej.

To osoba, która nim zacznie rozmawiać z tobą o ubraniach, najpierw poświęci dużo czasu na poznanie twojego trybu życia, pracy, nawyków. Podstawowym założeniem jest spójność ubrania, wyglądu i stylu życia. Przede wszystkim musisz czuć się dobrze w tym, co masz na sobie. Pomoc w robieniu zakupów, przegląd obecnej garderoby, całościowe metamorfozy, czy też stylizacje ślubne – to tylko niektóre z usług, w których może ci pomóc personal shopper.

Co ciekawe z takich usług korzystają nie tylko panie, ale również panowie. Bo my też przecież chcemy dobrze wyglądać – szczególnie popularna jest pomoc w zakresie profesjonalnego ubioru w pracy (dress code).

Usługi personal shopperów mogą również zainteresować osoby, które… po prostu nie lubią zakupów lub kompletnie nie mają na nie czasu. Na pewno znasz kogoś, kto spędza na zakupach 4 godziny i wraca praktycznie z niczym.

Dziś chciałbym przedstawić Wam Aleksandrę Klein, która w Szczecinie prowadzi firmę Fabryka Stylu. Profesjonalnie zajmuje się stylizacjami, personal shoppingiem, prowadzi szkolenia z dress code w miejscu pracy. W jej ofercie znajdziemy usługi przeznaczone zarówno dla pań, jak i panów.

fabrykastylu-ola-klein

Co ciekawego w ofercie dla kobiet?

  • Przegląd garderoby (tzw. szafa) – to usługa dla kobiet, które chcą odświeżyć swój wizerunek, określić swój typ sylwetki i dowiedzieć się, jak podkreślać swoje atuty oraz zyskać trochę wolnego miejsca w szafie na nowe ubrania. Oczywiście przed tym wszystkim dużo rozmowy z Olą w miłej atmosferze przy kawie.
  • Zakupy ze stylistką – polecane szczególnie dla kobiet, które nie są zadowolone z efektów swoich zakupów. Jeśli masz w szafie ubrania, które kupiłaś, a nigdy ich nie założyłaś (lub nosisz je bardzo rzadko), ta usługa jest dla ciebie. Ola kieruje się mottem: ubieramy, nie przebieramy!
  • Metamorfozy – jak sama nazwa wskazuje, jest to całkowita zmiana wizerunku. Zaczynasz nowy etap w życiu, potrzebujesz fachowej stylizacji? Metamorfozy są dla ciebie. Metamorfoza obejmuje zakupy ze stylistką, profesjonalny dobór fryzury i makijażu.
To tylko wybór usług, dostępne są również metamorfozy, stylizacje ślubne, a usługi Oli Klein dostępne są również w formie bonów podarunkowych. Całą ofertę Fabryki Stylu znajdziesz na stronie www.fabrykastylu.eu

A co dla mężczyzn?

  • Zakupy ze stylistką – w analogicznej wersji jak dla kobiet. Rekomendowane szczególnie dla panów, którzy chcą dobrze, profesjonalnie, modnie wyglądać, a nie lubią robić zakupów (skąd ja to znam?).
  • Dress code służbowy – Powiedzenie „jak nas widzą, tak nas piszą” cały czas jest aktualne. Szczególnie w biznesie. Wyglądaj profesjonalnie, rób wrażenie na swoich partnerach biznesowych. Aleksandra po poznaniu twojego charakteru pracy, stworzy gotowe „zestawy służbowe”, przekaże ci użyteczne informacje o roli dodatków i kolorów. Oczywiście pomoże też wszystko kupić.
W ofercie znajdują się również całościowe metamorfozy, stylizacje ślubne dostępne są też bony podarunkowe. Całą ofertę Fabryki Stylu znajdziesz na stronie www.fabrykastylu.eu

Zobacz całą ofertę

Przejdź na stronę www.fabrykastylu.eu i sprawdź wszystkie usługi oferowane przez Aleksandrę Klein.

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowy salon Cropp w Centrum Galaxy

CROPP to marka odzieżowa dla prawdziwych indywidualistów, odważnych młodych ludzi, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność....

Zamknij