Co, gdzie, kiedy?, Szczecin 0

Nauka kodowania – jak zacząć? Dowiesz się na Geek Girls Carrots #21 [+konkurs]

Zastanawiasz się, czy kodowanie jest dla Ciebie? Przyjdź na pierwsze w Nowym Roku spotkanie szczecińskich Karotek, czyli społeczności kobiet kochających nowe technologie. Już w ten czwartek (2.02) w Barze Czystym na Deptaku Bogusława.

O prelegentkach

Jako pierwsza wystąpi Daria Wadas-Modrzejewska, która opowie o tworzeniu gier z perspektywy grafika – o postaciach, itemach, tłach i demonicznych eksportach. Wspomni także o tym, że wszystko czego się w życiu uczymy, może się nam przydać, zazwyczaj w najmniej oczekiwanych momentach. W wolnych chwilach Daria tworzy MossaTerra, czyli miniaturowe ekosystemy zamknięte w szkle. Zobaczcie jakie piękne!

FotoJet Collage

Drugą prelegentką będzie Agata Walter, która po 10 latach pracy jako grafik postanowiła rzucić wszystko i nauczyć się kodowania. Podczas spotkania opowie jak wygląda ścieżka osoby, która zamienia wieloletnie doświadczenie w jednym zawodzie, na przygody i walkę od początku w nowym.

Pobierz darmowy bilet

O tym jak wygląda szczeciński ekosystem inicjatyw wspierających naukę programowania opowie Katarzyna Witkowska – założycielka oraz prezes Klastra IT. Tytuł jej prezentacji brzmi: Od „Mistrzów Kodowania” aż po „Klaster_reSKILL”, czyli co mogą dla Was zrobić m.in. Technopark Pomerania oraz Klaster.IT.

Katarzyna Witkowska (3)

Na stronie wydarzenia na Facebooku znajdziecie konkurs, w którym można wygrać książki o programowaniu. Wystarczy napisać dlaczego to właśnie Tobie się dana pozycja przyda.

Wydarzenie na Facebooku

Partner spotkania – BKF

Jest nam miło ogłosić, że zamiłowanie do nowych technologii podziela również firma BKF, która stała się sponsorem naszego spotkania. BKF od roku 1990 specjalizuje się w systemach mycia pojazdów, kładąc szczególny nacisk na mycie bezdotykowe. Firma posiada własny dział technologii, dzięki temu może tworzyć i udoskonalać własne rozwiązania, co z kolei przekłada się na umacnianie pozycji firmy na rynku. Jest prekursorem wielu innowacji, m.in. inteligentny system rozmrażania posadzki, rozbudowana diagnostyka wykrywania alarmów, system do zarządzania myjnią w chmurze.

Partner spotkania - BKF

Naszym partnerem jest również piekarnia i cukiernia Asprod, która zapewni słodki poczęstunek na spotkaniu. Zapraszamy już w czwartek (2.02) o godz. 17:30 do Baru Czystego! PS: Panowie też są mile widziani :)

O Geek Girls Carrots

Geek Girls Carrots łączy pasjonatów nowych technologii. Spotkania odbywają się w wielu miastach w Polsce, a także zagranicą, m.in. w Niemczech, USA, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Japonii. Misją tej globalnej organizacji jest promowanie kobiet w IT, networking oraz samorozwój.

Do społeczności należą programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT.

Spotkanie jest bezpłatne, trzeba się tylko zarejestrować.

karotki-szczecin-pazdziernik-2016-81-of-111

16406549_1404255912926929_3903057622014073954_n

Przydatne linki

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozbudowa Galaxy – praca idzie pełną parą!

Rozbudowa Galaxy przebiega zgodnie z terminarzem prac budowlanych. Kolejny etap prac, czyli strop nad poziomem -1 został zakończony. Trwają prace...

Zamknij