Fotorelacje, Kultura, Szczecin 1

Jak już robić domówkę to na pełnej – Szczecin Jazz Pomorzany Edition

Kiedyś znajomy opowiadał mi o domówce w Berlinie. Za oprawę muzyczną odpowiadał DJ, który przyjechał ze swoim sprzętem, głośnikami. Mega impreza, wspomina do dziś, może oprócz końcówki, bo zjawiła się Polizei i kazała skończyć zabawę.

Poprzeczka postawiona wysoko, lecz myślę, że sprostaliśmy wyzwaniu. Obyło się bez policji i wściekłych sąsiadów. Zresztą zobaczcie sami.

Konkurs

Konkurs organizowany był przez Szczecin Jazz. Zasady były bardzo proste. Zadaniem było wysłanie zdjęcia w klimacie selfie, a wygrywała fotografia, która zgromadziła największą liczbę polubień. Wygrało zdjęcie zgłoszone przez Olę.

aleksandra-misiura-daria-matyszewska-szczecin

Przygotowania

Nie mamy dużego mieszkania, lekko ponad 50 metrów na Pomorzanach. W ciągu jednego dnia większość zawartości salonu przenieśliśmy do sypialni. Próbowaliśmy też wynieść szafę, lecz to starcie Szafa vs Paweł Krzych zakończyło się wynikiem 1:0. Jeśli szafa nie chce się przesunąć, nie przesuwajcie jej.

Wszystko było gotowe na sobotni wieczór. Sąsiadów uprzejmie poinformowaliśmy o możliwych melodyjnych hałasach, w zamian otrzymają ciasto (tu niestety małe opóźnienie, bo poczęstunek przesuwamy na przyszły weekend dopiero).

Koncert

Zaprosiliśmy kilku znajomych, media przyjechały na zaproszenie Szczecin Jazz. Łącznie z artystami było 25 osób. Sporo. Strat materialnych 0. Wrażenia muzyczne: bezcenne. Wszak niecodziennie ma się okazję posłuchać na żywo światowej klasy muzyków… i to jeszcze w domowym zaciszu (o ironio!).

Wystąpił Kevin Mahogany wraz z zespołem. Fotografie pochodzą z materiałów Szczecin Jazz.

kevin-mahogany-szczecin

kevin-mahogany-szczecin-pomorzany

szczecin-jazz-pomorzany

szczecin-jazz-aleksandra-misiura

szczecin-jazz-koncert-pomorzany

Relacja video

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nietypowy, kameralny i nostalgiczny koncert Krzysztofa Antkowiaka

22 stycznia (niedziela) od godziny 17:00 w Columbus Restaurant odbędzie się kameralny koncert Krzysztofa Antkowiaka. Bilety kosztują 79/99 zł i dostępne...

Zamknij