Co, gdzie, kiedy?, Szczecin 0

Trzy wydarzenia biznesowe, masa gratisów od partnerów – BizON od Business Link Szczecin

Koniec wakacji to czas powrotu do pracy i codziennych zajęć. Sezon ogórkowy się kończy, zaczynają się powroty do szkoły, na studenckie poprawki. Business Link Szczecin chce wykorzystać ten czas i dać możliwość rozwinięcia swoich pomysłów biznesowych, które mogły się pojawić w głowach niektórych w wakacyjnym okresie. Razem z partnerami przygotował mocne otwarcie sezonu na biznes, szczecinblog.pl jest partonem medialnym tego wydarzenia.

Do końca miesiąca począwszy od czwartku, 15. września w Business Link Szczecin przy ul. Zbożowej 4 co tydzień będą odbywały się warsztaty i szkolenia mające na celu wyzwolić energię drzemiącą w pomysłowych głowach Szczecinian i przekuć ją w realne plany biznesowe.

Harmonogram bezpłatnych warsztatów i szkoleń w ramach akcji “BizON2016 – włączamy biznes!” prezentuje się następująco:

Keep Calm and twórz copy – warsztaty kreatywnego pisania

15 września 2016, godzina 16:00
Prelegent: Kamila Romanowicz – Loesje Poland

Bazując na technikach twórczego pisania, twórz z nami krótkie hasła przyciągające uwagę i baw się skojarzeniami słownymi. Ten warsztat:

  • pobudzi Cię do twórczego myślenia i rozbudzi kreatywność,
  • pomoże w rozwijaniu indywidualnych umiejętności poprzez współdziałanie w grupie,
  • zainicjuje aktywną wymianę wiedzy, doświadczeń i poglądów każdego z uczestników.

Warsztaty kreatywnego pisania zostaną poprowadzone metodą opracowaną przez międzynarodową organizację Loesje i wykorzystywaną przez grupę Loesje Polska.

Rejestracja na Loesje

loesje-szczecin

Jak tworzyć innowacyjne modele biznesowe?

22 września 2016, godz. 8:45 – 14:45
Prelegent: Hubert Dyba – RCIiTT

O czym będzie mowa na warsztatach?

  • Model biznesowy firmy wg Business Model Canvas
  • Popularne schematy w modelach biznesowych europejskich firm
  • Obszary innowacji wg Ten Types of Innovation
  • Identyfikowanie rynku oraz potrzeb klienta wg Value Proposition Canvas
  • Tworzenie unikalnego modelu biznesowego – sesja warsztatowa
  • Testowanie hipotez modelu biznesowego wg Experiment Board
  • Innowacje modelu biznesowego jako element strategii firmy

Rejestracja na innowacyjne modele biznesowe

lean-canvas-business-link-szczecin

Finał BizON2016 – Komunikacja głosem grupy docelowej

29 września 2016, godz. 18:00

W ten dzień posłuchamy dwóch prezentacji:
1. Jak pomagam blisko 1 000 agentom ubezpieczeniowym. O komunikacji i pozyskiwaniu leadów B2B Marcin Kowalik – marketingdla.pl

Historia o tym dlaczego Marcin pomaga agentom ubezpieczeniowym w pozyskiwaniu klientów przez Internet, jakimi kanałami się z nimi kontaktuje i dlaczego wybrał te kanały a nie inne.

2. Dostosowanie komunikatu do docelowej grupy odbiorców
Marcin Majzner – prezes CupSell.pl.

Na podstawie działań marketingowych CupSell.pl jakie błędy łatwo popełnić w komunikacji.

Rejestracja na finał BizON2016

W ramach wrześniowej akcji Business Link Szczecin wraz z partnerami przygotował szereg korzyści dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się być częścią akcji. Wystarczy zgłosić się do Business Link Szczecin lub jednego z partnerów i wypowiedzieć hasło “BizON2016”. Dzięki tej krótkiej frazie, do końca września można uzyskać:

  • darmowy pierwszy miesiąc w Business Link Szczecin (oferta limitowana dla pierwszych 20 osób);
  • bezpłatne, indywidualne zajęcia Business English po 45 minut od Think ENGLISH (oferta limitowana dla pierwszych 10 osób);
  • bezpłatny pakiet wizytówek biznesowych 250 szt. od GraphicHouse (oferta limitowana dla pierwszych 20 osób);
  • bezpłatne 2 godziny na korcie do squasha lub badmintona dla firmy w Bene Sport Centrum (oferta limitowana dla pierwszych i nowych w Bene 20 osób);
  • darmowe wejściówki na wieczory Szczecińskiej Ligi Stand-Up (oferta limitowana dla pierwszych 10 osób);
  • darmowe wejściówki na Inspiration Day Szczecin 2016 (oferta limitowana dla pierwszych 5 osób);
  • darmowa kawa w jednej z trzech kawiarni Columbus Coffee (oferta limitowana dla pierwszych 10 osób).

Zapisy na wszystkie “BizONowe” warsztaty i szkolenia już trwają! Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

bizon-szczecin

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Alternatywna jesień z polską muzyką – cykl Tego Słucham

Jesień to nie tylko powroty do szkoły i na uczelnię. Wraca także cykl koncertowy Tego Słucham. To przegląd najciekawszych alternatywnych...

Zamknij