Miejsca, Szczecin 4

Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie 2016 [szybka relacja]

Dziś odwiedziliśmy kolejny jarmark, tym razem Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku. Mimo padającego deszczu, nie brakowało chętnych do skorzystania z przedświątecznego nastroju. Największe kolejki do karuzeli, reniferów, mikołaja i fotobudki.

Kilka słów podsumowania poniżej:

1. Dziwią mnie pustki w strefach gastro z piwem i grzanym winem. Chociaż myślę, że jeszcze kilka lat i będzie tam tak tłoczno, jak za zachodnią granicą na takich przedświątecznych spędach.

2. W środku nie padało, więc większość czasu spędziliśmy pod dachem przy różnych stoiskach.

3. Sporo zakupów – Podziemny Szczecin od Michała Rembas i Szczeciniarni, liski na choinkę od Bohomazy, kartki od Avocado. Dziękuję za miłe prezenty-niespodzianki od Home by Wolff oraz Szczeciński. Zawsze u Was najmilej na stoiskach.

4. Sporo atrakcji dla dzieci – strefa eco, warsztaty, malowanki, karuzele, wspomniane wyżej renifery, mikołaje.

5. Dużo gastro: burgery od Bro Burgers, Bajglowóz od Bajgle Króla Jana, kawa serwowana przez Café rower oraz Jack and the Coffee.

6. Dzieci na scenie za śpiewanie kolęd po polsku dostały… grę planszową Chińczyk, he he.

Jarmark na Zamku był tylko w sobotę i w niedzielę, w piątek rusza kolejny na Alei Kwiatowej (podobno miasto zapowiada niezłe BANG!), w weekend w Azoty Arena oraz w Stara Rzeźnia. Mamy coraz piękniejszy jarmarkowy Szczecin.

jarmarki-szczecin-zamek-2016

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
5 rzeczy o tworzeniu społeczności pasjonatów – na przykładzie Kitesurfing Szczecin

Zapraszam Was do przeczytania wpisu na temat tworzenia społeczności. W pojedynkę możemy osiągnąć dużo, ale skrzydła i wiatr w żagle...

Zamknij