Archiwum 0

Zobacz zachwycający Szczecin na wystawie Codzienny-niecodzienny Szczecin

Dla każdego Szczecin oznacza coś innego. Każdy z nas inaczej postrzega to miasto. Mimo że bywamy w tych samych okolicach, to w odmienny sposób widzimy te same budynki, na co innego zwracamy uwagę, koncentrujemy się na różnych detalach. Szczecin jest warty poznania, a teraz ku temu pojawia się dodatkowa okazja.

Dziś chciałbym Wam przedstawić projekt, nad którym pracowałem przez ostatnie tygodnie. Wraz z CHR Galaxy udało się zorganizować wystawę „Codzienny-niecodzienny Szczecin”. Swoje prace tam będzie prezentować ponad 30 fotografów ze Szczecina i okolic. Każdy z nich mógł przekazać maksymalnie trzy zdjęcia, które zostaną zaprezentowane osobom odwiedzającym Galaxy.

waly-chrobrego-prom-wolin-szczecin

Już od dawna planowaliśmy tę wakacyjną wystawę. Chcieliśmy pokazać niecodzienne spojrzenie na Szczecin nie tylko jego mieszkańcom, choć dla wielu z nich niektóre ujęcia będą zaskakujące, ale przede wszystkim turystom, którzy w okresie letnim licznie odwiedzają Szczecin. Sam z ogromną przyjemnością przeglądałem wszystkie prace. Potwierdzają one, to o czym byłem zawsze przekonany – Szczecin jest bardzo pięknym miastem i stale zmienia się na lepsze. Nasze miasto nie ustępuje urodą innym polskim metropoliom, a i w skali Europy nie mamy powodu do wstydu. Zapraszam zatem serdecznie do niecodziennego Szczecina w Centrum Galaxy
Czesław Jasiewicz, dyrektor CHR Galaxy
Fot. Marcin Puś

Fot. Marcin Puś

Dodatkową atrakcją będzie plebiscyt na najlepsze zdjęcia. Nagrody przewidziane są zarówno dla autorów najlepszych fotografii, jak i dla głosujących. W puli nagród są smartfon, rower oraz fotoksiążki od AB FOTO. Wystawa potrwa od 3 do 24 sierpnia.

Bardzo mnie cieszy, że tak liczne grono mieszkańców naszego miasta oraz turystów będzie miało okazję zobaczyć Szczecin na tak pięknych fotografiach. Każdy z fotografów ma inne spojrzenie na Szczecin, co zresztą zobaczymy na zdjęciach. Jest naprawdę wiele fotografii, które wywołują tzw. efekt WOW.

Wstęp jest oczywiście wolny, wystawa będzie prezentowana na poziomie 0 i będzie dostępna w godzinach otwarcia CHR Galaxy.

Fot. Marcin Puś

Fot. Marcin Puś

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak możesz pomóc osobom potrzebującym? [mini poradnik]

Często na ulicy zaczepiają nas ludzie w obdartych ubraniach, niechlujni, zaniedbani, prosząc o złotówkę na jedzenie. Jedni dają pieniądze, drudzy...

Zamknij