Archiwum 0

Klubowy nocny rejs po porcie

Mocnym akcentem weekendowej imprezy (w której skład wchodzi również Hot Noc oraz Jarmark Partyzantów) będzie nocny rejs statkiem po szczecińskim porcie. Format dobrze znany z wakacyjnych wypraw. Wszystko to w weekend 24-26 kwietnia.

Tym razem w trochę innej odsłonie, statek wyruszy na wieczorny, dwugodzinny rejs. Będzie można podziwiać nasz nocny, piękny Szczecin z wody przy dźwiękach serwowanych przez Dawida Korniaka (Canalia / Elektroniczny Szczecin). Planujemy ładną pogodę i przyjemną temperaturę. Pokład jest ogrzewany, więc zimno nam nie grozi.

10888734_866132386767327_953327473023826831_n

Początek rejsu o godzinie 21:30, na pokład jednostki M/S Joanna będzie można wejść od godziny 20:30. Startujemy z Bulwaru Piastowskiego.

Gdzie można kupić bilety na rejs statkiem po porcie?

Bilety w cenie 29 zł dostępne są w Bistro na Językach na Bramie Portowej. Do każdego biletu otrzymacie specjalny voucher rabatowy ze zniżką 30% na zamówienie jedzenia online na www.pizzaportal.pl. Dodatkowo, tylko bilet z rejsu upoważnia do wstępu na afterparty w klubie City Hall.

hot-weekend-rejs-po-odrze-szczecin-2014

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Pizzaportal.pl

Bilet z rejsu jest również biletem wstępu do 12 klubów podczas trwania Hot Weekendu: Bar Czysty, Boston, City Hall (sobota, tylko dla osób z biletami z rejsu), Coyote (tylko piątek), Grey Club (tylko piątek), Elefunk Club (tylko piątek), Free Blues, Lulu Club (tylko piątek), Pinokio, Prywatka, Rocker Club (tylko piątek), White Club (tylko piątek).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
9 inspirujących cytatów ze szkolenia Tomka Zamarlika z Brandoo

Czym jest marketing? Jaka jest rola informacji w marketingu? Jak wykorzystuje się informacje w działaniach sprzedażowych? Jak zbierać dane i...

Zamknij