Archiwum 0

Hot Weekend – Tweetup Szczecin po raz drugi

Pierwsze spotkanie użytkowników Twittera odwiedziło ponad 80 osób. Drugiemu spotkaniu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje w postaci zjazdu Food Trucków, turnieju w gry planszowe oraz dużej imprezy na statku – wszystko to w ramach Hot Weekendu. Początek drugiego szczecińskiego Tweetupa 18 października (sobota) o godzinie 16:30.

Tweetupy to popularnej w całej Polsce regularne spotkania użytkowników Twittera, którzy chcą poznać się poza serwisem społecznościowym. Podczas drugiego spotkania uczestnicy będą mogli posłuchać interesujących prelekcji oraz porozmawiać z osobami, które do tej pory mogli jedynie obserwować w Internecie. Impreza odbędzie się przy ulicy Kolumba 4 – w klubie Wasabi.

Podczas spotkania wystąpią Ryszard Pilch, autor projektu „I love Szczecin”, który opowie o savoir vivre na Twitterze w procesie zmiany w firmie, Aleksandra Lewtak, freelancerka zajmująca się copywritingiem i szkoleniami oraz Marzena Zasińska-Igła z Technoparku Pomerania – mikroblogerka od 7 lat, m.in. na Twitterze, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Na spotkaniu będzie można wymienić się doświadczeniem oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji. Druga edycja jest jednym elementów dużego wydarzenia, które odbędzie się tego dnia przy ulicy Kolumba. Będzie to pierwszy zlot szczecińskich Food Trucków, targ smakołyków i rękodzieła, giełda płyt winylowych, turniej w gry planszowe i wykłady dotyczące finansowania społecznościowego.

Zobacz moją relację z pierwszego szczecińskiego Tweetupa

tweetup-33
tweetup-28

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać nowych ludzi, zainspirować się prezentacjami albo po prostu przyjemnie spędzić sobotę. Aby przyjść na spotkanie nie trzeba być regularnym użytkownikiem Twittera. Jednak udział grozi rozpoczęciem korzystania.

Przydatne linki

Zobacz inne wydarzenia w ramach Hot Weekendu

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Łona i Webber „Wyślij sobie pocztówkę”

Pojawił się nowy klip Łony i Webbera. W produkcji wystąpili: Beata Zygarlicka, Iga Śmierzchalska, Karolina Tikej, Anna Wypiór, Natalia Janas, Urszula...

Zamknij