Miejsca 1

Atom String Quartet & Andrzej Smolik & Kev Fox – orgazm na sucho

Tak prawdę mówiąc, to brak mi słów, by opisać to, co się dziś wydarzyło w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Chyba najlepiej odzwierciedla to określenie „orgazm na sucho”, a używam go niezwykle rzadko.

Atom String Quartet & Andrzej Smolik & Kev Fox trafia do moich TOP3 koncertów. Ostatni raz płakałem pod wpływem emocji na widowisku muzycznym w 2008 roku na U2. Dziś zdarzyło się po raz kolejny.

Wymarzyłem sobie, by usłyszeć Brian Eno w murach naszej filharmonii. I proszę – dziś się spełniło. Artyści zaprezentowali swoje odniesienie do „An Ending (Ascent)” – Apollo 11 Moon Landing”.

Jeśli mówimy o Smoliku, to nie sposób nie powiedzieć o „50 tysięcy 881”. I to było również dzisiaj. Utwór wykorzystany w najlepszej reklamie TV w historii polskiej telewizji. Linku nie zamieszczam, zrobię to dopiero 26 maja (jak co roku, od wielu lat).

Życzę każdemu takich doznań muzycznych. Teraz z niecierpliwością oczekuję marca, bo 4 marca będziemy na koncercie Glen Hansard oraz Markéta Irglová.

Kev Fox – it was amazing, your voice is defo not from this planet. Thank you! I hope you have a great time in our city Szczecin.

Całość koncertu obejrzycie tutaj

Zobacz również inne artykuły

  • Konrad

    dobre….

Przeczytaj poprzedni wpis:
co szczecinianie kupuja
TOP 5 Najchętniej kupowanych produktów miłosnych przez szczecinian [LISTA + KONKURS]

Nie jesteśmy już dziećmi, żeby głupio się chichrać i czerwienić, bo rozmowa przechodzi na tematy łóżkowe. Dobrze jest o tym...

Zamknij