Przeczytaj poprzedni wpis:
Glebokie 2011

Głupota? Lans? Odwaga? Czy może sposób na spędzenie marcowej niedzieli? Jak sądzicie? Dziś podczas spaceru na Głębokim wypatrzyłem kilku łyżwiarzy,...

Zamknij