18 lutego 2012 r. (sobota) w godzinach 11:00-14:00 w Public Cafe (ul. Wielka Odrzańska 18a, Podzamcze) odbędzie się pierwsza edycja Kiermaszu Ciuchów Cekinada.
Na kiermasz zaproszone są wszystkie osoby, które chciałyby nie tylko kupić coś do ubrania dla siebie, ale też po prostu miło spędzić czas ze znajomymi, a także z nowopoznanymi osobami.
Podczas kiermaszu można sprzedawać, kupować lub się wymieniać, tutaj nie ma ograniczeń.
Kiermasz Ciuchów Cekinada to nie tylko okazja, żeby nabyć nowe ubrania, ale także niezwykłe meble i dodatki wnętrz firmy Fabrique – organizatora kiermaszu.
Na koniec kilka słów od organizatorki:
Na Kiermasz Cekinada zapraszamy wszystkich, którzy lubią pozytywne wibracje w Szczecinie. Podczas Cekinady każda dziewczyna będzie mogła kupić ciekawe ciuchy lub sprzedać ubrania, których już nie nosi, a jest pewna, że zainteresują inne osoby. Na Kiermaszu zaprezentujemy również ręcznie i w nietypowy sposób odnawiane meble oraz dodatki do wnętrz, których nie znajdziecie w żadnym innym miejscu, niż w Szczecinie. Poza tym zależy nam, żeby po prostu się spotkać, wypić kawkę, poprzymierzać ubrania i poznać nowe osoby! Myślę, że integracja (szczególnie kobiet) w tej sytuacji jest nieunikniona – i o to nam własnie chodzi. Oczywiście Panowie są również mile widziani!
więcej informacji na: www.facebook.com/cekinada lub www.fabrique.com.pl
Zapraszamy! Natalia Kosieradzka







