Dziś od 6:30 otwarto dla pieszych przejście podziemne w ciągu Obwodnicy Śródmiejskiej zbudowane podczas realizacji budowy V etapu OŚ. Mimo to, jak dało się zauważyć piesi z braku ...
On 3 września 2012 / By Tomasz L.3 września otwarte zostanie drugie przejście podziemne dla pieszych. Powstało na potrzeby V etapu budowy Obwodnicy Śródmiejskiej. Przejście znajduje się na ulicy Łabędziej. Otwarcie przejścia zaplanowano na godzinę ...
On 30 sierpnia 2012 / By Paweł Krzych2010-2018 Szczecin Blog. Wszelkie prawa zastrzeżone.
