Archiwum 0

Tweetup Szczecin po raz siódmy – lody i wycieczka z Przemkiem Głową

Czas leci. Czas na siódme spotkanie z cyklu Szczecin Tweetup. Zaplanowaliśmy je na 25 sierpnia, we wtorek. Będzie to Tweetup lodowo-wycieczkowy.

Zaczynamy o 17:30 w Fabryce Lodów, gdzie dzięki gościnności lokalu będziemy mogli zjeść lody (mamy sporą pulę do wykorzystania). Gdy już się najemy (około 18:00-18:15) ruszamy na zwiedzanie Szczecina – pierwszy raz z profesjonalnym przewodnikiem.

Oprowadzać nas będzie nie byle kto, bo Przemek Głowa – znany i lubiany szczeciński przewodnik.

(W tym miejscu polecam Wam też mój felieton w najnowszym wydaniu MM Trendy – piszę właśnie o wycieczkach po Szczecinie).

Na jakie smaki się zdecydujesz?

Na jakie smaki się zdecydujesz?

Przemek pokaże nam Szczecin z innej strony i odkryje nieznane historie lokalnych miejsc. Na pewno będzie to interesujący czas, Przemek potrafi zainteresować naszym miastem, jak mało kto. Wycieczka zajmie około dwóch godzin.

Cieszy mnie to, że uatrakcyjnienie formatu Tweetupów i organizowanie wycieczek tak bardzo się spodobało uczestnikom. Jak widać był to strzał w dziesiątkę i już teraz mogę powiedzieć, że ta inicjatywa będzie kontynuowana.

Zapisz się na Szczecin Tweetup #7

Jeden z moich ulubionych street artów z ostatniego rzutu.

Jeden z moich ulubionych street artów z ostatniego rzutu.

A po co takie Tweetupy?

Tweetupy są organizowane po to, by poznać osobiście ludzi, których znano do tej pory tylko z internetu, ludzi o różnych zainteresowaniach, wieku, poglądach, związanych z różnymi branżami. Czasami jedyne, co łączy uczestników, to narzędzie, którego używają do komunikowania się z innymi i zamiłowanie do internetu.

Te luźne spotkania budują społeczność osób, których bez względu na wiek łączy pasja do mediów społecznościowych. Swobodna atmosfera sprzyja integracji i poznawaniu nowych ludzi. Tweetupy są zaprzeczeniem teorii, że ludzie przestali ze sobą rozmawiać w realu i znają się tylko ze świata internetowego.

Jeśli nie jesteś jednym z „ćwierkaczy”, ale interesuje Cię to medium, także możesz wpaść na spotkania. Doświadczeni użytkownicy na pewno wytłumaczą „o co chodzi” w Twitterze. Jeśli tweetujesz regularnie i chcesz poznać osoby z którymi wymieniasz tweety nie może Ciebie zabraknąć!

Zapisz się na Szczecin Tweetup #7

Zobacz również inne artykuły

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wakacyjne wydanie nowości gastronomiczno-handlowych 2015

ezon ogórkowy w pełni, ale nie dla gastronomii i handlu. Sporo się tam dzieje. Na lodowej mapie Szczecina pojawiają się...

Zamknij